Training

Vytrénujeme Vás - zúčastněte se našeho workshopu

Workshopy pro affiliate partnery

Chcete prohloubit své vědomosti z oblasti marketingových aktivit v oblasti affiliate? Rádi byste podpořili teorii také praktickou zkušeností?

Navštivte některý z našich workshopů, na kterém se Vám pokusíme předat všechny vlastní poznatky z oblasti affiliate marketingu a lead generation, získané dlouholetou praxí. Poradíme, jak efektivně využívat marketingová nástroje, jak pracovat s kampaněmi, systémem tak aby byla Vaše společnost úspěšná.

Chcete se stát naším affiliate publisherem a nevíte jak začít v této oblasti? Připravili jsme pro Vás zajímavé workshopy z různých oblastí, v nichž naše společnost již dlouhou dobu působí. Cílem workshopu je předat Vám přesně takové informace, které budou prospěšné pro Váš business!

Workshopy jsou velice názorné a praktické, nemusíte se proto bát nudného sezení ve školních lavicích. Skrze živou diskuzi chceme dospět ke vzájemné výměně zkušeností, která může být prospěšná pro všechny zúčastněné. Můžeme Vám pomoci navýšit Vaše prodeje a zvýšit zisky!

Více informací o chystaných workshopech zveřejníme na této adrese vždy před konáním konkrétního kurzu.

Nejbližší kurzy

7.2.2014 10:00 - 14:00
Praha, Sídlo společnosti Max. počet účastníků: 30
Základy affiliate marketingu
11.4.2014 17:00 - 20:00
Brno, bude upřesněno Max. počet účastníků: 50
Pokročilý affiliate marketing
9.5.2014 10:00 - 15:00
Praha, Sídlo společnosti Max. počet účastníků: 50
Pokročilý affiliate marketing
AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Reklama

Reklama je placenou, ale také neplacenou propagací jakéhokoliv výrobku či služby za účelem jejich následného prodeje a vyšší prodejní hodnoty.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář