SEO - Optimalizace

S námi budete na prvních místech ve vyhledávačích

1

Co je to SEO?

SEO (Search Engine Optimalization) je optimalizací stránek pro vyhledávače. Jedná se o možnost úpravy webových stránek takový způsobem, aby měly při vyhledávání v různých internetových vyhledávačích co nejlepší umístění.

Stránky s kvalitně provedeným SEO by se měly objevit na první straně v různých vyhledávačích, mezi které patří také nejznámější Google, Seznam, Centrum, Yahoo a další.

2

Jak SEO funguje?

Aby byly stránky připraveny pro SEO, je třeba nejprve provést jejich důkladnou analýzu. Pro co nejlepší umístění Vašeho webu ve vyhledávači je v první řadě nutné zvolit vhodná klíčová slova, prověřit způsob provázání Vašich stránek a zvolit takovou strukturu, která posílí šanci na jejich nalezení. Zároveň je vhodné získat dostatečný počet webů, které budou na Vaše stránky odkazovat. K dobrému SEO patří i volba domény, která by se měla názvem přibližovat produktu či službě, již nabízíte.

3

Výhody SEO

S využitím služby SEO výrazně zvýšíte návštěvnost svých webových stránek. Nemusíte platit za každý přístup na Vaše internetové stránky, proto také výrazně ušetříte. Všechny společnosti, které se objevují na prvních stranách vyhledavače, budují také zdarma jejich brand. I malá firma s kvalitně prováděným SEO může působit velice významně. SEO nezahrnuje pouze přivedení klienta na stránky, ale cílí také na vykonání požadované aktivity, jako je nákup nabízeného produktu či služby