O nás

Kdo jsme a na čem celé dny pracujeme

Představení společnosti

Společnost Cresco Group s.r.o. byla založena na jaře roku 2011. Od vzniku společnosti se specializuje především na oblast Lead Generation s následným rozšířením také do oblasti Affiliate marketingu. Team Cresco Group je tvořen zpravidla odborníky a nadšenci z oblasti IT a marketingu. Za dobu působení na tuzemském trhu jsme získali celou řadu spokojených zákazníků a obchodních partnerů. Cresco Group je stabilní, silný partner a v současné době patří k největším odborníkům na Lead Generation nejen v České republice, ale i na Slovensku. Cresco Group nepůsobí jen v České republice a na Slovensku, ale již od roku 2013 začalo s postupným etablováním na ostatní zahraniční trhy. Hlavním cílem společnosti do roku 2014 je pokrytí působnosti ve více jak 42 zemích světa.

Přestože hlavní činností společnosti Cresco Group je Lead Generation, zabývá se také dalšími oblastmi v marketingu. Provozuje například vlastní síť affiliate partnerů (www.cgaffiliate.org). Cresco Group se dále zaměřuje na PPC marketing, Direct marketing, Výkonnostní marketing, Telemarketing a celou řadu dalších činností spojených s oblastí marketingu. Dodržujeme interní standard kvality v osobním přístupu, korektním a transparentním jednání na trhu formou 3M: Maximum péče, Maximum spokojených zákazníků, Maximum kvality.

Co je za námi a co plánujeme

Co je za námi a jaké jsou naše plány na nejbližší období si můžete prohlédnout v této infografice:

Co obvykle děláme - hlavní aktivity

Nejvíce interního času nám zabírá zdokonalení a další rozvoj
v oblastech Lead Generation a Affiliate marketingu.
Nesmíme také zapomenout na správné plánování
našeho interního trafficu a nastavení
správných reklamních mixů.

Ale to není všechno. Děláme také další věci.

Ano, máme skutečně velice široký záběr našich aktivit :). Mimo hlavní oblasti nabízíme také ostatní přidružené služby viz níže. A to stále není vše, co Vám může naše společnost nabídnout.