Novinky

Tady jsou ty naše novinky

Spustili jsme unikátní srovnávač tarifů WAOO.cz

Pondělí 10.02.2014

Před několika měsíci se naše společnost pustila do pilné práce na jedinečném srovnávači tarifů telefonních operátorů Tarify.WAOO.cz. Stálo to za to! WAOO.cz může pomoci ušetřit za volání všem uživatelům mobilních telefonů.

Doba monopolu třech mobilních operátorů na trhu je nenávratně pryč. V současné době nabízí výhodné tarify více než 50 telefonních operátorů. Díky velké konkurenci se zlevnily ceny volání a v nabídce je spousta zajímavých a levných tarifů. Nevyznáte se v trhu s mobilními a virtuálními operátory a chcete ušetřit za volání? Kalkulačka WAOO.cz Vám pomůže vybrat ten nejvýhodnější tarif přesně pro Vás!

Jelikož projekt není financován žádným operátorem, nabízíme skutečně objektivní srovnávač tarifů všech telefonních operátorů, kteří v současné době nabízejí své služby na tuzemském trhu. Chcete ušetřit za volání? Každý zájemce může zcela zdarma zjistit, jaký tarif je pro něj nejlepší. Je čas na změnu…změna je WAOO!

Zpět na novinky >
AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Lorem ipsum

Lorem ipsum je označení pro výplňkový text, který vyplňuje prostor, kde se bude v budoucnu nacházet reálný text. Obsah lorem ipsum nemá žádný smysl,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna