Affiliate program - Zoot.cz

stručné informace o partnerském programu

Zoot.cz

Informace o partnerském programu

Zoot.cz je e-shop, který nabízí módu pro ženy i muže a také bytové designové produkty. Oblečení z online obchodu Zoot.cz je skutečně originální. Trika s nejrůznějšími nápisy a animacemi pobaví a zároveň sdělují určité poselství Vašemu okolí.

Zoot.cz však nabízí také výprodeje různých světových značek, kde můžete narazit na opravdu zajímavé slevy, které dosahují až 70 %. Co se týče bydlení, najdete v obchodě vybavení do všech místností v domě i na zahradu.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři Zoot.cz mohou propagovat e-shop prostřednictvím vlastních webových stránek, ale také e-mailem. K propagaci slouží reklamní prvky Zoot.cz.

Affiliate partnerství je poměrně výhodné, protože nabízí partnerovi provizi ve výši 15 % z každého provedeného nákupu. Cookies platí po dobu 45 dní, takže partnerovi je provize připsána v případě, že si zákazník zakoupí zboží do 45 dní od prokliku na stránky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Kreditní karta

Kreditní karta je platební kartou, kde může klient čerpat finanční prostředky a dostat se do mínusu. Zajišťuje možnost splácet dluh a zároveň čerpat…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna