Affiliate program - Zoot.cz

stručné informace o partnerském programu

Zoot.cz

Informace o partnerském programu

Zoot.cz je e-shop, který nabízí módu pro ženy i muže a také bytové designové produkty. Oblečení z online obchodu Zoot.cz je skutečně originální. Trika s nejrůznějšími nápisy a animacemi pobaví a zároveň sdělují určité poselství Vašemu okolí.

Zoot.cz však nabízí také výprodeje různých světových značek, kde můžete narazit na opravdu zajímavé slevy, které dosahují až 70 %. Co se týče bydlení, najdete v obchodě vybavení do všech místností v domě i na zahradu.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři Zoot.cz mohou propagovat e-shop prostřednictvím vlastních webových stránek, ale také e-mailem. K propagaci slouží reklamní prvky Zoot.cz.

Affiliate partnerství je poměrně výhodné, protože nabízí partnerovi provizi ve výši 15 % z každého provedeného nákupu. Cookies platí po dobu 45 dní, takže partnerovi je provize připsána v případě, že si zákazník zakoupí zboží do 45 dní od prokliku na stránky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Responzive design

Responzive design nebo responzivní web design znamená určitý způsob stylování HTML dokumentu. Responzivní design by měl zaručit, že stránku bude díky…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna