Affiliate program - ZENRON

stručné informace o partnerském programu

ZENRON

Informace o partnerském programu

Společnost ZENRON CAPITAL sídlí v USA. Jedná se o společnost, která pomáhá podnikatelům zjednodušit jejich podnikání. Nabízí odborné poradenství v oblasti správy firem, profesionální poradci dokážou pomoci například s investičními projekty po celém světě.

ZENRON CAPITAL má odborníky v různých zemích, jako je například Anglie, Slovensko, Česká republika a řada dalších. Díky dlouholeté zkušenosti je společnost dobrým partnerem pro podnikání, zakládá si na vytvoření dlouhodobého vztahu se svými klienty.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Společnost ZENRON nabízí možnost snadného výdělku z pohodlí domova díky práci na internetu. Pokud se rozhodnete stát se Affiliate partnerem společnosti ZENRON, můžete se těšit na provize, pohybující se v hodnotách od 1500 Kč až do 3000 Kč.

Stačí nabízet na svých webových stránkách služby společnosti, kterými jsou například založení firem, daňová optimalizace a další. Cookies jsou nastaveny na 90 dnů, protože klientům může trvat, než se rozhodnou určitý produkt objednat. Služby můžete nabízet prostřednictvím připravených textů, které uveřejníte na Vašich webových stránkách.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

iDNES.cz

iDNES.cz je českým zpravodajským portálem, který vznikl v roce 1998. Je provozován společností MAFRA, která vydává také známý tištěný deník Mladá…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna