Affiliate program - Zážitky.cz

stručné informace o partnerském programu

Zážitky.cz

Informace o partnerském programu

Zážitky.cz Vám nabízejí nejzajímavější dárky pro Vaše blízké i pro Vás. Věci časem ztrácejí na hodnotě, ale zážitek Vám nikdo nevezme. Prožijte něco výjimečného a nechte si zhotovit fotky, abyste mohli na svůj zážitek kdykoliv zavzpomínat.

Zážitky je možné darovat v krásných dárkových krabičkách na dárkových poukazech, které dodají dárku slavnostní vzhled. Už nemusíte darovat obálku s penězi, které se rozkutálejí. Darováním zážitku potěšíte opravdu každého, protože si můžete vybírat z velkého množství nabídek.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud chcete vydělávat na prodeji zážitků, nyní máte možnost. Partnerské program Zážitky.cz Vám to umožní. Stačí, abyste na své webové stránky, blog či sociální sítě umístili bannery společnosti a můžete získávat provize za každého přivedeného klienta.

Můžete si vybrat z rotačních bannerů a textových odkazů podle možností Vašich stránek. Za první uhrazenou objednávku získáváte poukaz 500 Kč na nákup zážitků, provize se jinak pohybuje od 12 % do 15 %, produktivní partneři mohou získat bonus 1000 Kč při dosažení obratu 10 tisíc Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Cookies

Cookies je pojem, který označuje malé množství dat, jež pošle www server prohlížeči a ten je uloží do stanovené složky v počítači uživatele. Při…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna