Affiliate program - Zážitky.cz

stručné informace o partnerském programu

Zážitky.cz

Informace o partnerském programu

Zážitky.cz Vám nabízejí nejzajímavější dárky pro Vaše blízké i pro Vás. Věci časem ztrácejí na hodnotě, ale zážitek Vám nikdo nevezme. Prožijte něco výjimečného a nechte si zhotovit fotky, abyste mohli na svůj zážitek kdykoliv zavzpomínat.

Zážitky je možné darovat v krásných dárkových krabičkách na dárkových poukazech, které dodají dárku slavnostní vzhled. Už nemusíte darovat obálku s penězi, které se rozkutálejí. Darováním zážitku potěšíte opravdu každého, protože si můžete vybírat z velkého množství nabídek.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud chcete vydělávat na prodeji zážitků, nyní máte možnost. Partnerské program Zážitky.cz Vám to umožní. Stačí, abyste na své webové stránky, blog či sociální sítě umístili bannery společnosti a můžete získávat provize za každého přivedeného klienta.

Můžete si vybrat z rotačních bannerů a textových odkazů podle možností Vašich stránek. Za první uhrazenou objednávku získáváte poukaz 500 Kč na nákup zážitků, provize se jinak pohybuje od 12 % do 15 %, produktivní partneři mohou získat bonus 1000 Kč při dosažení obratu 10 tisíc Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Etarget

Etarget je PPC systémem, který začal v České republice v roce 2003 jako první nabízet per-pay-click reklamu. Princip PPC spočívá v tom, že inzerent…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna