Affiliate program - Zajimavedarky.cz

stručné informace o partnerském programu

Zajimavedarky.cz

Informace o partnerském programu

Na e-shopu Zajimavedarky.cz můžete zakoupit nejrůznější dárky pro Vaše blízké. Potěšte přátele originálními dárky, které nečekají. Můžete si vybrat dárky v nejrůznějších kategoriích, jako je domácnost, elektronika, něco na sebe a celá řada dalších. Máte na výběr také v různých cenových kategoriích podle toho, kolik chcete za dárek utratit a podle příležitosti, ke které jej darujete.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Každý vlastník internetových stránek může na svých stránkách publikovat reklamní prvky e-shopu zajimavedarky.cz a vydělávat díky tomu na provizích. Partnerský program je vhodný pro webové stránky s jakýmkoliv zaměřením, protože originální dárek občas potřebuje každý.

Partner jednoduše umístí na svůj web reklamní prvek společnosti, a pokud na něj návštěvník klikne, je přesměrován na stránky e-shopu. Za každého zákazníka získává partner provizi 10 % z jeho nákupu bez DPH. Provizi je možné nechat zaslat na bankovní účet v případě, že dosáhla výše 300 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Univerzální životní pojištění osob

Univerzální životní pojištění je flexibilní úpravou klasického životního pojištění. Zákazníci mohou kdykoliv v průběhu pojistné doby změnit termín…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna