Affiliate program - Zajimavedarky.cz

stručné informace o partnerském programu

Zajimavedarky.cz

Informace o partnerském programu

Na e-shopu Zajimavedarky.cz můžete zakoupit nejrůznější dárky pro Vaše blízké. Potěšte přátele originálními dárky, které nečekají. Můžete si vybrat dárky v nejrůznějších kategoriích, jako je domácnost, elektronika, něco na sebe a celá řada dalších. Máte na výběr také v různých cenových kategoriích podle toho, kolik chcete za dárek utratit a podle příležitosti, ke které jej darujete.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Každý vlastník internetových stránek může na svých stránkách publikovat reklamní prvky e-shopu zajimavedarky.cz a vydělávat díky tomu na provizích. Partnerský program je vhodný pro webové stránky s jakýmkoliv zaměřením, protože originální dárek občas potřebuje každý.

Partner jednoduše umístí na svůj web reklamní prvek společnosti, a pokud na něj návštěvník klikne, je přesměrován na stránky e-shopu. Za každého zákazníka získává partner provizi 10 % z jeho nákupu bez DPH. Provizi je možné nechat zaslat na bankovní účet v případě, že dosáhla výše 300 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bannerová slepota

Bannerová slepota je fenomén, kdy návštěvník webové stránky automaticky ignoruje všechny reklamní plochy, přestože se na bannerech mohou nacházet pro…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna