Affiliate program - Zábavná trička.cz

stručné informace o partnerském programu

Zábavná trička.cz

Informace o partnerském programu

Zábavná trička.cz je e-shop, který nabízí zákazníkům širokou škálu triček se zábavným potiskem. Všechna trička jsou vyrobena ze 10% bavlny, jsou tedy velice kvalitní. Můžete si vybírat mezi dámskými, pánskými i dětskými tričky s nejrůznějšími vzory, které pobaví Vás i Vaše okolí. Při zakoupení 3 triček získáváte čtvrté zcela zdarma.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Zábavná trička.cz je e-shop, který se snaží svou marketingovou strategii podpořit sítí affiliate partnerů. Pro všechny zapojené partnery má obchod zajímavé provize, které mohou u nejaktivnějších partnerů dosáhnout až 30 % z ceny prodaného zboží.

Běžně se však provize pohybují mezi 5 % až 10 %. Každý nový affiliate partner získává zajímavý bonus 200 Kč za pouhou registraci. Platnost cookies je 60 dní, partneři si mohou nechat vyplatit peníze až od 1000 Kč. Pokud chcete zvolit banner, který bude vhodný pro Vaše webové stránky, máte na výběr ze široké škály bannerů. Výjimečná je provize z přivedeného partnera, která je celých 5 %.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

PHP

PHP je skriptovací programovací jazyk, který slouží hlavně pro programování dynamických internetových stránek. Zároveň je možné programovat webové…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna