Affiliate program - Xmode.cz

stručné informace o partnerském programu

Xmode.cz

Informace o partnerském programu

E-shop Xmode.cz prodává oblečení různých světových značek. V nabídce je téměř 20 tisíc kusů oblečení, vybere si tedy opravdu každý. Skladem je k dostání více než 3000 položek. Kdo se chce přesvědčit o kvalitě zboží na vlastní oči dříve, než je nakoupí, může navštívit kamennou prodejnu v Uherském Hradišti a ve Zlíně.

Zákazníci si mohou nechat doručit oblečení přímo domů nebo je vyzvednout na jednom z výdejních míst po celé České republice. Veškeré zboží je cenově výhodné, může se na něj vztahovat sleva až 70 %. 

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Staňte se affiliate partnerem a vydělávejte. Nyní máte možnost být také partnerem Xmode.cz, který nabízí provizi z nákupu od 5 do 7 %. Stačí na své stránky umístit reklamní prvky e-shopu a provize může být Vaše. Váš výdělek záleží jen na tom, kolik zákazníků přivedete přes své webové stránky. Cookies pro jednoho návštěvníka platí po dobu 50 dnů, partneři si mohou nechat vyplatit provize od částky 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sankční poplatek

Sankční poplatek značí finanční postih za nedodržení smluvních podmínek z klientovy strany. Sankční poplatky jsou uvedeny v sazebníku každé banky, s…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna