Affiliate program - Xadmin

stručné informace o partnerském programu

Xadmin

Informace o partnerském programu

Xadmin je designová šablona, kterou je možné použít na současný vzhled Vašeho adminu. Je možné použít ji na jakékoliv množství webových stránek. Můžete získat moderní design Vašich stránek a intuitivní ovládání.

Při zakoupení jedné licence je možné používat vzhled na neomezené množství webů. Šablony jsou vhodné pro redakční systémy, e-shopy, diskusní fóra, informační portály a řadu dalších online aplikací. Šablona se Vám neustále aktualizuje.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Xadmin.cz nabízí affiliate program se zajímavými provizemi. Za každý prodaný kus získají affiliate partneři provizi ve výši 30 %. Jedna licence stojí 499 Kč, což znamená, že partner získá 150 Kč z každého provedeného nákupu, pokud zákazník zakoupí zboží do 30 dnů od přivedení na stránky. Registrace affiliate partnera je velice jednoduchá, zabere pouze 5 minut. Peníze je možné vyplácet přes Paypal, Paysec nebo Moneybookers.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Výpověď

Výpověď je vypovězením pojistné smlouvy, které může každý účastník provést do 2 měsíců od jejího uzavření. Výpovědní lhůta je v tomto období pevně…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna