Affiliate program - Xadmin

stručné informace o partnerském programu

Xadmin

Informace o partnerském programu

Xadmin je designová šablona, kterou je možné použít na současný vzhled Vašeho adminu. Je možné použít ji na jakékoliv množství webových stránek. Můžete získat moderní design Vašich stránek a intuitivní ovládání.

Při zakoupení jedné licence je možné používat vzhled na neomezené množství webů. Šablony jsou vhodné pro redakční systémy, e-shopy, diskusní fóra, informační portály a řadu dalších online aplikací. Šablona se Vám neustále aktualizuje.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Xadmin.cz nabízí affiliate program se zajímavými provizemi. Za každý prodaný kus získají affiliate partneři provizi ve výši 30 %. Jedna licence stojí 499 Kč, což znamená, že partner získá 150 Kč z každého provedeného nákupu, pokud zákazník zakoupí zboží do 30 dnů od přivedení na stránky. Registrace affiliate partnera je velice jednoduchá, zabere pouze 5 minut. Peníze je možné vyplácet přes Paypal, Paysec nebo Moneybookers.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zúčtovací období

Zúčtovací období je období, za které se provádí pravidelné zúčtování. Například mobilní tarify bývají zúčtovány ve většině případů jednou měsíčně,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna