Affiliate program - Websupport

stručné informace o partnerském programu

Websupport

Informace o partnerském programu

Websupport nabízí službu hostingu webových stránek. Jedná se o největší hosting na Slovensku, který získává řadu klientů postupně také v České republice, Rakousku a Maďarsku, jedná se tedy o významný evropský webový hosting.

Websupport nabízí zákazníkům rozsáhlé zkušenosti a kvalitní podporu. Snaží se o spokojenost všech svých zákazníků. V případě, že se společnosti nepodaří naplnit jejich potřeby, garantuje vrácení všech finančních prostředků. Websupport nabízí jednoduchou správu služeb a zároveň poskytuje celou řadu bonusů a slev.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Websupport připravil affiliate program, díky kterému mohou provozovatelé webů získat provize z přivedených zákazníků. Server nabízí opravdu vysoké 20% provize za každého získaného klienta. Pokud vlastníte navštěvované webové stránky, není na co čekat!

Cookies platí celých 60 dní. V praxi to znamená, že pokud se návštěvník Vašich stránek stane klientem Websupport hostingu do 60 dní od kliknutí na reklamní prvek na Vašich stránkách, bude Vám přičtena provize. Výplatu můžete získat již od 50 €. Provize se počítá z ceny služby bez DPH.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úroková míra

Úroková míra, neboli úroková sazba, je procentuálním navýšením dlužné částky za určité období. Úroková míra je obvykle stanovena za jeden rok. Úroky…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna