Affiliate program - Vše na golf.cz

stručné informace o partnerském programu

Vše na golf.cz

Informace o partnerském programu

V internetovém obchodě Vše na golf.cz můžete najít veškeré potřeby, které se Vám budou hodit na golfovém hřišti. Obchod má také kamennou prodejnu v Praze, kde máte možnost vybrané zboží vidět na vlastní oči a osahat.

E-shop nabízí vybavení jak pro amatérské hráče, tak pro golfové profesionály. Kvalifikovaní zaměstnanci mohou při nákupu poskytnout cenné rady každému zájemci. Obchod si zakládá na výhodných cenách a rychlém dodání zboží.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Jednou z marketingových strategií Vše na golf.cz je také affiliate program, kterým se snaží nalákat nové zákazníky. Všichni vlastníci webových stránek se mohou do programu zapojit tak, že na svých stránkách publikují reklamní odkazy na obchod.

Pokud zákazník, přivedený na e-shop kliknutím na odkaz, banner či jiný reklamní prvek, provede nákup, partner získává provizi ve výši 4 % z dané objednávky. Provize je možné vybírat až od hodnoty 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

RPSN

RPSN znamená roční procentuální sazbu nákladů. Je nejdůležitějším ukazatelem bankovního úvěru, díky němuž klient zjistí, nakolik je úvěr výhodný a…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna