Affiliate program - Vesna

stručné informace o partnerském programu

Vesna

Informace o partnerském programu

IVesna.cz jsou internetové stránky obchodu s nábytkem, a dalšími produkty českých výrobců, ale také několika zahraničních výrobců. Hlavním cílem obchodu Vesna je nabídnout zákazníkům zboží podle jejich individuálních potřeb, proto na stránkách e-shopu najdete zboží v různých cenových kategoriích.

Vesna produkuje také vlastní značku výrobků s bytovým textilem. Zákazníci se mohou rozhodnout mezi produkty Standard, Komfort nebo Excellent, které jsou rozděleny od nejlevnějších, ale přesto kvalitních, až po ty se skutečně špičkovou kvalitou.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní systém společnosti Vesna Vám může pomoci dosáhnout zajímavých výdělků. Pokud vlastníte webové stránky, je možné publikovat na nich reklamní prvky společnosti, můžete tak nabízet produkty společnosti Vesna za zajímavé ceny.

Affiliate partneři si vydělají skutečně vysoké provize, protože průměrná cena nákupu na e-shopu je 2000 Kč. Pokud si Vámi přivedený zákazník zakoupí jakýkoliv produkt, získáváte za něj provizi v hodnotě 7 % z jeho nákupu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Webmaster

Webmaster je člověk, který se zabývá tvorbou a obsahovou úpravou webových stránek. Je zodpovědný za aktualizace stránek a za funkčnost jednotlivých…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna