Affiliate program - Vaše reklama.cz

stručné informace o partnerském programu

Vaše reklama.cz

Informace o partnerském programu

Vaše reklama.cz je internetový obchod s reklamními předměty. Na internetu není příliš mnoho možností, jak objednat reklamní předměty, proto se Vaše reklama zaměřuje právě na tuto oblast. Každý zákazník si může vybírat různé druhy reklamního zboží a také z rozmanitých způsobů jeho potisku. Díky internetovým kalkulačkám si mohou sami zákazníci jednoduše zjistit, kolik je bude zakoupené zboží v daném množství stát.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Vlastníci webových stránek se mohou zdarma zapojit do affiliate programu Vaše reklama.cz. Registrace je velice rychlá a jednoduchá, poté stačí jen vybrat odkaz či banner a umístit jej na Vaše webové stránky. Za každého přivedeného zákazníka získáváte provizi 10 % z jeho nákupu.

Výhodou partnerského programu Vaše reklama.cz je to, že cookies platí celých 12 měsíců a pokud přijde zákazník podruhé přímo na stránky, partner za něj získává provizi. Provize jsou obvykle poměrně vysoké, protože reklamní předměty si zákazníci objednávají ve větším množství.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zelená karta

Zelená karta je dokladem o povinném ručení, který je platný v zahraničí. Povinné ručení pojistí odpovědnost za škody, způsobené provozem motorových…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna