Affiliate program - Uložto.cz

stručné informace o partnerském programu

Uložto.cz

Informace o partnerském programu

Uložto.cz je nejoblíbenějším serverem na nahrávání a stahování dat. Uživatelé mohou stahovat data zdarma, pro zvýšení rychlosti však potřebují dobít kredit, který jim zajistí také řadu dalších výhod jako je možnost stahování více souborů najednou a další.

Na Uložto.cz najdete celou řadu dokumentů, videí, knih a dalších souborů ke stažení. Nahrávané soubory je možné umístit veřejně nebo je opatřit heslem, které sdělíte jen vybraným uživatelům.

Naše hodnocení 1/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program Uložto.cz je vhodný pro uživatele Uložto.cz, kteří si pravidelně dobíjejí svůj kredit. Provize jsou totiž převáděny právě na kredit pro stahování souborů. Partnerem se může stát především webmaster, který na svých stránkách publikuje banner Uložto.cz.

Partner získává kredit za každého uživatele, který přijde na server přes banner na jeho webových stránkách. Provize dělá 10 % z výše zakoupeného kreditu. Cookies platí po dobu celých 90 dnů, pokud uživatel si v této době zakoupí kredit několikrát, získává partner provizi pokaždé.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Telefonní operátor

Telefonní operátor je společnost, která poskytuje svým zákazníkům telefonní služby. V tuzemsku najdeme tři telefonní operátory, kterými jsou T-mobile…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna