Affiliate program - Tutor.cz

stručné informace o partnerském programu

Tutor.cz

Informace o partnerském programu

Společnost Tutor pořádá různé vzdělávací kurzy, které jsou vhodné prakticky pro každého. Pokud chcete zlepšit svou angličtinu či jiný jazyk, můžete navštívit jazykové kurzy. Tutor však připravuje také studenty na státní maturitu, nabízí profesní vzdělávání nebo přípravné kurzy pro zvýšené pravděpodobnosti přijetí na jakoukoliv vysokou školu.

Služby společnosti Tutor mohou využít také firmy, které chtějí nabídnout svým zaměstnancům jazykové či profesní kurzy, které zdokonalí jejich schopnosti. Mezi využívanou možnost patří například pomaturitní denní studium cizího jazyka, jehož cena se pohybuje kolem jednadvaceti tisíc korun.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Společnost Tutor nabízí affiliate partnerský program, který mohou využít všichni majitelé webových stránek, kteří si chtějí přivydělat. Díky proviznímu systému získají partneři provizi za každého přivedeného klienta. Provize může činit až 10 % z celkové ceny objednávky.

Affiliate partneři mohou získat vysoké výdělky, protože částky, které klienti za kurzy zaplatí, se často pohybují v desetitisících korun. Funguje to tak, že na svůj web či Facebook vložíte reklamní prvek společnosti a získáte provizi za každého klienta, který na něj klikne a objedná si některou službu. Cookies platí 90 dní od kliknutí na reklamní prvek na stránkách partnera. Výplata vydělaných provizí probíhá vždy jednou měsíčně, partner si může vybrat od částky 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Penze

Penze je starobním důchodem, který je vyplácen z důchodového pojištění v rámci důchodového systému. Penze je vyplácena buďto pravidelně v měsíčních…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna