Affiliate program - Trops-Sport.cz

stručné informace o partnerském programu

Trops-Sport.cz

Informace o partnerském programu

Trops-Sport.cz nabízí prodej sportovních dresů a oblečení pro všechny fanoušky sportu. V E-shopu  Trops-Sport.cz najdete široké spektrum fotbalových, hokejových, cyklistických, retro a dalších dresů. Trops-Sport.cz zajišťuje také potisk na trička, kam si můžete natisknout například vlastní jméno nebo oblíbené číslo.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program Trops-Shop je vhodný nejen pro sportovní fanoušky, ale také pro všechny majitele různých webových stránek, kteří chtějí maximalizovat své zisky. Affiliate partneři získávají v partnerském programu zajímavé provize - odměnu ve výši 10 % z ceny každého nákupu včetně DPH a cookies na celých 60 dní.

Výplata provizí probíhá maximálně jednou za čtvrt roku. Minimální částka pro vyplacení je stanovena na 200 Kč. Affiliate publisher si může na své stránky umístit jakoukoliv reklamu - banner, ikonky, produktové boxy, textová pole a další reklamní prvky podle jeho požadavků.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Kontokorent

Kontokorent je služba, díky které může klient čerpat z účtu peníze i v případě, že nemá dostatek finančních prostředků, čímž se dostane do mínusu.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna