Affiliate program - Trikátor.cz

stručné informace o partnerském programu

Trikátor.cz

Informace o partnerském programu

Trikátor.cz je internetový obchod, který nabízí svým zákazníkům trička se zajímavým potiskem. Díky Trikátor.cz si můžete sami zvolit, co chcete nosit. Trička jsou vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na nošení. Proto je také Trikátor.cz tak oblíbený.

Pěkná trička s vtipnými a nápaditými nápisy či ilustracemi jsou stále v kurzu, letí hlavně mezi mladší generací, pobaví však každého.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Trikátor.cz nabízí affiliate program s velice zajímavými provizemi. Partneři, kteří na svých stránkách propagují Trikátor.cz, získávají z každého zboží, zakoupeného jimi přivedeným klientem, celých 15 % z ceny bez DPH.

Cookies platí dva měsíce. Partneři si mohou nechat vyplatit peníze již od 500 Kč. Jako vstupní bonus získává každý affiliate partner 50 Kč. Trikátor.cz pro své partnery pravidelně připravuje různé akce, jako jsou například motivační soutěže, možnost zhotovení banneru přesně podle jejich představ, nebo speciální kupóny pro jejich zákazníky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spoludlužník

Spoludlužník je osoba, která je ochotna podílet se na splácení dluhu spolu s dlužníkem až do výše 100 % dlužné částky. Spoludlužník má stejná práva a…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna