Affiliate program - Tričkomat.cz

stručné informace o partnerském programu

Tričkomat.cz

Informace o partnerském programu

Tričkomat.cz je internetový obchod, který nabízí trička pro každého. Jedná se o kvalitní trička s jakýmkoliv potiskem, který si přejete. E-shop nabízí kvalitní produkty, proto jsou trička velice oblíbená.

Klienti mohou tričko vyměnit nebo si nechat vrátit peníze, pokud nebudou spokojeni. Zboží si můžete vyzvednout na jednom z 89 výdejních míst bez poplatku. Při zakoupení 3 triček získáváte čtvrté zdarma!

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní program tričkomatu je velice zajímavou možností pro každého, kdo si chce vydělat peníze navíc. Trickomat.cz nabízí jedinečnou provizi ve výši 30 % z každého nákupu, platnost cookies je neuvěřitelných 90 dní. Provizi proto dostanete i v případě, že zákazník nakoupí zboží až 3 měsíce po kliknutí na Váš odkaz.

Každý registrovaný získává automaticky 200 Kč jako poděkování za registraci. Provize si můžete nechat vyplatit kdykoliv, budou odeslány ihned po zažádání. Nabídka je vhodná jak pro webmastery, tak také pro majitele Facebookových stránek, emailových databází nebo pro PPC profesionály, kteří jsou schopni vydělávat na rozdílu cen za PPC a zisků z prodeje.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Pojištění

Pojištění je smlouvou mezi pojistitelem a a pojištěncem. Jedná se o placenou službu, kdy pojištěný platí pojistiteli pravidelné pojistné částky.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna