Affiliate program - TrhPoptávek.cz

stručné informace o partnerském programu

TrhPoptávek.cz

Informace o partnerském programu

TrhPoptávek.cz je server, který Vám umožní umístit poptávku na jakýkoliv produkt či službu na jeho webové stránky. Umístění poptávky je zcela bez poplatků, server neomezuje ani počet vložených poptávek jednoho uživatele.

Pro koho je vhodný TrhPoptávek.cz? Pro všechny, kteří chtějí oslovit co nejvíce firem s poptávkou. Není už nutné kontaktovat každou firmu zvlášť, na základě Vaší poptávky získáte nabídky od různých firem, z nichž si vyberete tu nejlepší. TrhPoptávek.cz registruje více než 140 tisíc aktivně reagujících firem.

 

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Chcete vědět, jak funguje affiliate program serveru TrhPoptávek.cz? Je to jednoduché. Partnerem se mohou stát všichni majitelé webových stránek, kteří na svůj web umístí reklamní prvek. Pokud přivedete klienta, který úspěšně dokončí poptávku, kterou zadal, získáváte provizi.

Výše provize je 40 Kč, pro aktivní partnery je však možné provizi zvýšit. Cookies platí vždy 60 dní. Na svůj web můžete umístit banner, iframe nebo odkazovou jednotku. Aby byla poptávka platná, musí být zadána reálným zákazníkem, který ji reálně ukončí a vyplní realizátora poptávky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Hosting

Hosting nebo také Webhosting je pronájmem webového prostoru na cizím serveru. Každého pronajímatele webového prostoru můžeme nazvat poskytovatelem…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna