Affiliate program - Travelportál.cz

stručné informace o partnerském programu

Travelportál.cz

Informace o partnerském programu

Travelportál.cz je e-shop, který nabízí zájezdy předních českých cestovních kanceláří na internetu. Jedná se tedy o internetovou cestovní agenturu, díky které si můžete vybrat zájezd podle Vašich představ jednoduše z pohodlí domova.

Nákup na Travelportál.cz zvládne opravdu každý. Máte na výběr ze široké škály destinací, ubytovacích zařízení v různých cenových kategoriích. Vyberte si zlevnění Last-Minute zájezd, odjeďte na dovolenou s dětmi nebo na kole. Pokud se chcete vydat ze exotikou, není nic jednoduššího, než navštívit jednu z přímořských destinací.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Travelportál.cz nabízí možnost zapojit se do jeho affiliate programu všem, kteří si chtějí měsíčně přivydělat peníze na provizích. Všichni partneři mohou získat provizi ve výši 3 % z celkové ceny zprostředkované objednávky. Cookies platí 40 dní, pokud si do té doby návštěvník objedná službu, provize putuje partnerovi.

Minimální výplata dělá 1000 Kč měsíčně, případně 100 Kč za jeden rok. Affiliate partneři mohou na svých stránkách publikovat URL odkazy, statické či dynamické bannery, vyhledávací formuláře a další reklamní prvky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

SEM

SEM (Search engine marketing) neboli marketing ve vyhledávačích je marketingovým nástrojem, který je zaměřený na propagaci webových stránek. Jedná se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna