Affiliate program - Travel.cz

stručné informace o partnerském programu

Travel.cz

Informace o partnerském programu

Travel.cz je internetový portál, který se věnuje cestování. Cestovatelé tu najdou informace, které se mohou hodit při plánování cest po celém světě. Je zde možné rezervovat letenky online, v nabídce je více než 150 tisíc hotelů za bezkonkurenční ceny.

Travel.cz zároveň nabízí spoustu zájezdů, které jsou pořádány českými či německými cestovními kancelářemi. Můžete si zvolit z nejrůznějších pobytů u moře, poznávacích zájezdů nebo eurovíkendů. Všechny cesty je možné rezervovat online.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerský program Travel.cz je vhodný pro všechny provozovatele webových stránek, zvláště pak pro ty, jejichž web je zaměřen na cestování. Když se vlastník www stránek zaregistruje do affiliate programu a publikuje reklamní prvky e-shopu, může nalákat zákazníky pro travel.cz.

Za každého zákazníka, který si do 30 dnů od návštěvy e-shopu zakoupí zájezd, získává partner 3% provizi z každého prodaného zájezdu. Společnost působí na tuzemském trhu již dlouho, proto jsou konverze partnerů často opravdu vysoké.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Jistina

Jistina je finanční částkou, kterou si dlužník půjčil od věřitele. Odměnou za poskytnutí této částky jsou pro věřitele úroky, které se obvykle…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna