Affiliate program - Tixik.cz

stručné informace o partnerském programu

Tixik.cz

Informace o partnerském programu

Tixik.cz nabízí srovnávač cen hotelů po celém světě. Pokud se chystáte na dovolenou a chcete zvolit ten nejvhodnější hotel nejen podle kvality, ale také podle ceny, tixik.cz Vám může dobře poradit. Stačí zadat cílovou destinaci a velikost pokoje, jakou požadujete podle počtu návštěvníků. Můžete si vybírat z různých zemí po celém světě od Asie, přes Evropu až po ubytování v Americe a na dalších světadílech.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud se stanete affiliate partnerem tixik.cz, můžete se spolehnout na to, že budete nabízet opravdu zajímavou a kvalitní službu, která se může hodit každému cestovateli. Díky srovnávači je možné ušetřit během cestování.

Tixik.cz nabízí srovnání více než 600 tisíc ubytovacích zařízení po celém světě. Affiliate partneři se mohou těšit na výjimečně výhodné podmínky - získávají 65 % z prémiových provizí, doživotní cookies a velice rychlé platby přes klasický bankovní účet nebo PayPal. Každý partner si může vydělat 5 % z objednávek jím přivedených partnerů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Firewall

Firewall je zařízení, které filtruje data, která do počítače přicházejí z internetu. Tím přispívá k zabezpečování provozu mezi sítěmi s různou mírou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna