Affiliate program - Timeland

stručné informace o partnerském programu

Timeland

Informace o partnerském programu

Timeland je internetový obchod, který se zabývá prodejem hodinek. Nabízí zákazníkům značkové hodinky významných značek, jako je například Fila, Jet Set, Hello Kitty nebo Tom Tailor. V nabídce jsou jak dámské, tak pánské hodinky, ale také unisex nebo hodinky pro děti.

Timeland je výhradním distributorem některých značek na tuzemském trhu, zboží je velice kvalitní. Můžete si vybrat z cenové nabídky, která se pohybuje od 800 až do 30 tisíc korun.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Společnost Timeland nabízí zájemcům o partnerství zajímavý affiliate partnerský program, díky němuž mají možnost vydělat na provizích za přivedené zákazníky. Affiliate program je vhodný pro všechny majitele webových stránek, kteří mohou na svých stránkách publikovat reklamní prvky Timeland.

Princip affiliate partnerství je jasný - pokud návštěvník stránek klikne na reklamní odkaz, je přesměrován na stránky prodejce. Když si do tří měsíců zakoupí jakékoliv zboží od prodejce, partner za něj získává 12% provizi. Za každých 100 tisíc navíc získává konverzní nárok na hodinky v hodnotě 2500 Kč, odměna lze kumulovat a proto můžete získat i hodnotnější zboží.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Etarget

Etarget je PPC systémem, který začal v České republice v roce 2003 jako první nabízet per-pay-click reklamu. Princip PPC spočívá v tom, že inzerent…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna