Affiliate program - Ticketon.cz

stručné informace o partnerském programu

Ticketon.cz

Informace o partnerském programu

Na Ticketon.cz si můžete zakoupit vstupenky na jakoukoliv akci. Ticketon.cz si oblíbili hlavně pořadatelé uměleckých vystoupení a organizátoři koncertů, festivalů a dalších zajímavých kulturních či sportovních akcí, na které je nutné zakoupit lístek.

Ticketon.cz nabízí nejjednodušší možnost nákupu vstupenek v předprodeji. Nakupující nemusí být registrováni, server nepřičítá k ceně lístku žádný poplatek navíc. Vstupenky jsou k dispozici ihned prostřednictvím mailu a na stránkách Ticketon.cz. Server prodává pouze vstupenky ověřených partnerů.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Nyní se můžete stát affiliate partnerem Ticketon.cz a vydělat tím peníze za přivedené zákazníky. Ke každé akci jsou vygenerovány možnosti, jak propojit Váš web či Facebook tak, aby mohli návštěvníci Vašich stránek nakoupit lístky co nejjednodušeji.

Sami si můžete vybrat, zdali budete vstupenky propagovat prostřednictvím linku či různými variabilními widgety. Provize pro partnery se pohybují od 1 až po 15 %, vše závisí hlavně na typu akce a na předchozí domluvě.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Marketing

Marketing je proces, který by měl vést k uspokojení potřeb zákazníka. Jedná se o poznávání, předvídání a ovlivňování jeho potřeb. Jeho přání mají být…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna