Affiliate program - Tiara Galiano

stručné informace o partnerském programu

Tiara Galiano

Informace o partnerském programu

Tiara Galiano je luxusní evropskou značkou, která nabízí kvalitní spodní prádlo za poměrně nízkou cenu. V České republice ji nabízí společnost Tiara Galiano s.r.o. Díky internetovému nákupu si mohou české ženy pořídit kvalitní prádlo za nižší ceny než v tuzemských kamenných obchodech bez nutnosti odjet do zahraničí.

Veškeré zboží je vyráběno v Evropské unii konkrétně v Bulharsku. Všechny produkty značky Tiara Galiano jsou opravdu kvalitní, luxusní a zároveň za rozumnou cenu.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate aprtnerství patří mezi významné marketingové nástroje společnosti Tiara Galiano. Zakládá si na férovém individuálním přístupu k partnerům. Ti si mohou vybrat buďto odkaz, nebo také banner či XML export, který propagují na svých stránkách.

Provize jsou opravdu vysoké a mohou sahat až do tisíců korun měsíčně. Na českém internetu je provize ve výši 20 % poměrně nadprůměrná. Průměrný zisk z jednoho nákupu je asi 160 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Html 5

Html 5 je specifikací jazyka HTML. Na rozdíl od předchozí verze umožňuje nové zkrácené a rychlejší zápisky značek. Html 5 umožňuje vytvořit aplikaci,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna