Affiliate program - Tiara Galiano

stručné informace o partnerském programu

Tiara Galiano

Informace o partnerském programu

Tiara Galiano je luxusní evropskou značkou, která nabízí kvalitní spodní prádlo za poměrně nízkou cenu. V České republice ji nabízí společnost Tiara Galiano s.r.o. Díky internetovému nákupu si mohou české ženy pořídit kvalitní prádlo za nižší ceny než v tuzemských kamenných obchodech bez nutnosti odjet do zahraničí.

Veškeré zboží je vyráběno v Evropské unii konkrétně v Bulharsku. Všechny produkty značky Tiara Galiano jsou opravdu kvalitní, luxusní a zároveň za rozumnou cenu.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate aprtnerství patří mezi významné marketingové nástroje společnosti Tiara Galiano. Zakládá si na férovém individuálním přístupu k partnerům. Ti si mohou vybrat buďto odkaz, nebo také banner či XML export, který propagují na svých stránkách.

Provize jsou opravdu vysoké a mohou sahat až do tisíců korun měsíčně. Na českém internetu je provize ve výši 20 % poměrně nadprůměrná. Průměrný zisk z jednoho nákupu je asi 160 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Telemarketing

Telemarketing je efektivní marketingový nástroj, jehož základem je telefonický kontakt potencionálního či stálého klienta. Rozlišujeme dva typy…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna