Affiliate program - Svět sluchátek.cz

stručné informace o partnerském programu

Svět sluchátek.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod Svět sluchátek.cz nabízí nejrůznější druhy sluchátek pro každého hudebního fanouška. Je možné vybrat si z mnoha kategorií, jako jsou přenosná, domácí, bezdrátová, profesionální sluchátka a další.

Všechna sluchátka jsou originální od autorizovaných dovozců. Sluchátka je možné objednat online a zaslat poštou či přepravní službou, zákazníci však mají také možnost vyzvednout je bezplatně na odběrných místech v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a v řadě dalších českých měst.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Svět sluchátek.cz nabízí inteligentní provizní systém, díky kterému mohou vydělávat správci internetových stránek s jakýmkoliv zaměřením. Na svůj web umístí textový odkaz nebo banner prodejce a po kliknutí na něj jsou návštěvníci přesměrováni na e-shop.

Pokud zákazník nakoupí zboží, získává partner provizi ve výši 5 % z ceny. Když návštěvník provede nákup opakovaně v dalších 3 měsících, provize je opět připočtena na účet partnera. Může si ji vybrat od částky 200 Kč.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sankční poplatek

Sankční poplatek značí finanční postih za nedodržení smluvních podmínek z klientovy strany. Sankční poplatky jsou uvedeny v sazebníku každé banky, s…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna