Affiliate program - Svět sluchátek.cz

stručné informace o partnerském programu

Svět sluchátek.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod Svět sluchátek.cz nabízí nejrůznější druhy sluchátek pro každého hudebního fanouška. Je možné vybrat si z mnoha kategorií, jako jsou přenosná, domácí, bezdrátová, profesionální sluchátka a další.

Všechna sluchátka jsou originální od autorizovaných dovozců. Sluchátka je možné objednat online a zaslat poštou či přepravní službou, zákazníci však mají také možnost vyzvednout je bezplatně na odběrných místech v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a v řadě dalších českých měst.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Svět sluchátek.cz nabízí inteligentní provizní systém, díky kterému mohou vydělávat správci internetových stránek s jakýmkoliv zaměřením. Na svůj web umístí textový odkaz nebo banner prodejce a po kliknutí na něj jsou návštěvníci přesměrováni na e-shop.

Pokud zákazník nakoupí zboží, získává partner provizi ve výši 5 % z ceny. Když návštěvník provede nákup opakovaně v dalších 3 měsících, provize je opět připočtena na účet partnera. Může si ji vybrat od částky 200 Kč.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Hosting

Hosting nebo také Webhosting je pronájmem webového prostoru na cizím serveru. Každého pronajímatele webového prostoru můžeme nazvat poskytovatelem…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna