Affiliate program - Supersektor.cz

stručné informace o partnerském programu

Supersektor.cz

Informace o partnerském programu

Supersektor.cz je prodejna s kvalitním nábytkem, který můžete vybrat a objednat jednoduše přes internet. Potřebujete novou sedací soupravu, matraci či zahradní nábytek? Na Supersektor.cz najdete vše pohromadě. Můžete si porovnat ceny různých druhů nábytku a rozhodnout se podle svých potřeb a možností.
Díky Supersektor.cz máte možnost nakoupit nábytek také na splátky. Partnery obchodu jsou nebankovní společnosti Home Credit a Essox. Pokud nemáte momentálně dostatek hotovosti, můžete využít nabídku jedné ze společností, která Vám nabídne možnost splácet zboží v pravidelných měsíčních splátkách.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Supersektor.cz nabízí zajímavý partnerský, neboli affiliate program. Partneři umístí na vlastní webové stránky reklamu, která přivede zákazníky do internetového obchodu. Pokud si zakoupí do 30 dnů jakékoliv zboží, webmaster získává provizi 6 % z každého provedeného nákupu.

Affiliate partneři si mohou vydělat zajímavé peníze, protože Supersektor.cz je oblíbeným obchodem s nábytkem, který zajišťuje dobrou konverzi. Provize jsou jednotlivým partnerům vypláceny od výše 2000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Renta

Renta je obvykle pravidelným a stálým příjmem, který představuje důchod z pojištění odpovědnosti za škody. Je jednou součástí náhrady škody za zdraví…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna