Affiliate program - SuperNakup.com

stručné informace o partnerském programu

SuperNakup.com

Informace o partnerském programu

SuperNakup.com se zaměřuje na prodej kvalitních inkoustů a renovovaných náplní. Zákazníci však mohou zakoupit také renovované baterie a tonery. Veškeré renovované produkty jsou vysoce ekologické a šetří přírodu.

Zboží, zakoupené v internetovém obchodě, si můžete nechat zaslat na Vaši adresu nebo je vyzvednout na odběrném místě v Praze. V obchodě najdete také doplňkové zboží, jako jsou web kamery, deskové hry a další.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Díky partnerskému programu mohou majitelé a provozovatelé webových stránek získat zajímavé výdělky. SuperNakup.com nabízí affiliate program, kdy propagují partneři obchod pomocí bannerů a textových odkazů, umístěných na svých stránkách.

Za nákup každého přivedeného klienta získávají partneři odměnu ve výši 10 % z ceny nákupu. Cookies platí po dobu 1 měsíce, takže pokud přivedený návštěvník provede nákup v této době, je partnerovi připsána provize. Provizi je možné vyplácet převodem peněz na účet nebo vygenerováním slevového kuponu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zajistitel

Zajistitel je společnost, která na sebe přebírá riziko v případě, že pojistitel není schopen splatit své závazky. Pojistitel musí za tuto službu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna