Affiliate program - SuperNakup.com

stručné informace o partnerském programu

SuperNakup.com

Informace o partnerském programu

SuperNakup.com se zaměřuje na prodej kvalitních inkoustů a renovovaných náplní. Zákazníci však mohou zakoupit také renovované baterie a tonery. Veškeré renovované produkty jsou vysoce ekologické a šetří přírodu.

Zboží, zakoupené v internetovém obchodě, si můžete nechat zaslat na Vaši adresu nebo je vyzvednout na odběrném místě v Praze. V obchodě najdete také doplňkové zboží, jako jsou web kamery, deskové hry a další.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Díky partnerskému programu mohou majitelé a provozovatelé webových stránek získat zajímavé výdělky. SuperNakup.com nabízí affiliate program, kdy propagují partneři obchod pomocí bannerů a textových odkazů, umístěných na svých stránkách.

Za nákup každého přivedeného klienta získávají partneři odměnu ve výši 10 % z ceny nákupu. Cookies platí po dobu 1 měsíce, takže pokud přivedený návštěvník provede nákup v této době, je partnerovi připsána provize. Provizi je možné vyplácet převodem peněz na účet nebo vygenerováním slevového kuponu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Privátní IP adresa

Privátní IP adresa je využívána v rámci lokální sítě. Jedná se o neveřejnou IP adresu, která není zobrazitelná pro běžné uživatele. Privátní síť je…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna