Affiliate program - Suelo.cz

stručné informace o partnerském programu

Suelo.cz

Informace o partnerském programu

Suelo.cz je internetový obchod, specializovaný na podlahy. Nabízí však také další příslušenství, jako jsou obvodové či přechodové lišty, podložky pod podlahy nebo lepidla, vhodná na lepení podlah. Obchod připravuje pravidelně akce pro zákazníky, například při zakoupení podlahy mohou získat lišty zdarma.

Suelo.cz má v nabídce kvalitní laminátové podlahy, neboli plovoucí podlahy, které patří v současné době k nejoblíbenějšímu typu podlah. Zákazníci si však mohou objednat také korkové podlahy, které mají lepší izolační vlastnosti a lépe absorbují zvuk a kroky.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partneři Suelo.cz se mohou těšit na vysoké výdělky, protože průměrná objednávka zákazníka obchodu je poměrně vysoká. Každý affiliate partner získává při vlastním nákupu 5% provizi plus 2% slevu na všechny produkty. Vyplácení provizí je možné od 500 Kč buďto převodem nebo složenkou. Platnost cookies je celých 60 dní.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Telemarketing

Telemarketing je efektivní marketingový nástroj, jehož základem je telefonický kontakt potencionálního či stálého klienta. Rozlišujeme dva typy…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna