Affiliate program - Stylovka.cz

stručné informace o partnerském programu

Stylovka.cz

Informace o partnerském programu

Šperky Swarovski jsou velice oblíbené po celém světě, jsou známé hlavně díky kvalitě a vysokému lesku, který vydávají. Stylovka.cz je internetová prodejna, která nabízí právě šperky Swarovski, které obsahují originální krystaly Swarovski Elements.

Šperky jsou potaženy vrstvou rhodia, které zajišťuje antialergenní vlastnosti. Všechny nabízené šperky, vystavené na e-shopu, jsou na skladě, proto je obchod odesílá zákazníkovi obratem po zaplacení objednávky.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Stylovka.cz nabízí možnost výdělku díky nově přivedeným zákazníkům. Zákazníky můžete přivést pomocí svých webových stránek, ale také přes Facebook či e-mail. E-shop nabízí tři možnosti affiliate programu, každý zájemce si může vybrat jeden z nich, nesmí však využívat dva programy současně.

Partneři, kteří budou obchod propagovat na internetu, mohou získat provizi 11 % z každého uskutečněného nákupu. Máte možnost propagovat obchod prostřednictvím bannerů, textů vlastních či předem připravených, nebo vlastními bannery. Ty však je nutné předem zaslat ke schválení. Cookies platí 30 dnů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bezdrátové internetové připojení

Bezdrátové internetové připojení je v současné době nejjednodušší cestou připojení k internetové síti. Pro bezdrátové připojení není potřeba využívat…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna