Affiliate program - Stuhy.cz

stručné informace o partnerském programu

Stuhy.cz

Informace o partnerském programu

Stuhy.cz je online prodejna i půjčovna svatebních dekorací, kde si můžete objednat jakékoliv dekorace pro Váš velký den. Některé věci si nemusíte kupovat, protože jsou opravdu drahé, proto si můžete pronajmout například čokoládovou fontánu nebo svatební potah na židle za výhodnou cenu.

Co vše si můžete na Stuhy.cz rezervovat? Mezi nedílnou součást svatebního obřadu patří například výzdoba automobilů ženicha a nevěsty. Máte proto možnost objednat si tylové koule, grilandy z vazelíny a také sestavy dekorací na automobil.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní systém e-shopu Stuhy.cz nabízí 10% provizi z prodeje pro affiliate partnery. Průměrná objednávka v online prodejně je vyšší než 1000 Kč, proto partner získává obvykle z jednoho doporučeného klienta kolem 100 Kč. Při dostatečném množství přivedených zákazníků se může jeho měsíční výdělek pohybovat až v několika tisících korun.

Jak je možné zvýšit počet přivedených zákazníků? Vše se odvíjí od návštěvnosti a zaměření Vašich webových stránek. Pokud máte navštěvované webové stránky, které si prohlížejí převážně mladé ženy, je affiliate program půjčovny svatebních dekorací to pravé přesně pro Vás. Stačí publikovat na stránkách reklamní prvky a můžete vydělávat!

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sociální sítě

Sociální síť je sociální strukturou, kde mohou registrovaní uživatelé sdílet informace. Každý si může vytvořit vlastní profil osobní či firemní,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna