Affiliate program - SportObchod.cz

stručné informace o partnerském programu

SportObchod.cz

Informace o partnerském programu

Sportovní potřeby, dresy a vše ostatní pro sport nabízí e-shop SportObchod.cz. Aby zajistil zákazníkům co nejvýhodnější podmínky, provozuje ojedinělý program s názvem Cenová garance. Snaží se nabídnout zboží nejlevněji na trhu, proto všichni zákazníci, kteří najdou zboží, které je v sortimentu, za výhodnější cenu u jiného prodejce, SportObchod.cz mu je prodá za stejnou cenu jako konkurence.

SportObchod.cz neúčtuje zákazníkům balné, aby byla cena objednávky co nejnižší. V případě, že si objednáte zboží v hodnotě nad 3000 Kč, je zcela zdarma také poštovné.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program SportObchod.cz je významným marketingovým nástrojem e-shopu. Do konce roku 2012 vyplatil internetový obchod svým partnerům na provizích již více než 1 milion 300 tisíc korun.

Provize pro affiliate partnera činí 5 % z každé objednávky přivedeného zákazníka, kterou provede do 45 dní od prokliku. Každý partner si může neustále kontrolovat své účty, odměny jsou vypláceny jednou za měsíc. Obchod je možné propagovat prostřednictvím více než 100 bannerů v různých velikostech.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Lorem ipsum

Lorem ipsum je označení pro výplňkový text, který vyplňuje prostor, kde se bude v budoucnu nacházet reálný text. Obsah lorem ipsum nemá žádný smysl,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna