Affiliate program - Slůně-cz.cz

stručné informace o partnerském programu

Slůně-cz.cz

Informace o partnerském programu

Dětský obchod Slůně se zaměřuje na nabídku zboží pro děti nejmenší i trochu větší. V sortimentu najdou rodiče veškeré vybavení, které potřebují pro svého potomka - kočárky, autosedačky, chodítka, ale také kolotoče nebo nejrůznější hračky.

Slůně-cz.cz je internetový obchod, ve kterém mohou nastávající rodiče zakoupit jakékoliv potřeby pro své miminko. Výhodou je, že všechny zakoupené předměty je možné zdarma skladovat až do porodu dítěte, nezabírají proto doma místo dříve, než jich bude potřeba.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Dětský obchod Slůně nabízí možnost zapojit se do partnerského programu a vydělávat na provizích z prodeje. Tohoto partnerského programu může využít kdokoliv, kdo se pohybuje na internetových fórech zaměřených na děti, nebo kdo vlastní webové stránky s podobnou tematikou.

Princip partnerství je jednoduchý - partner odkazuje na internetu na stránky prodejce a pokud přivede zákazníky, z každé objednávky získává provizi 3 %. Spolupráce je vhodná například pro matky na mateřské dovolené, které si chtějí přivydělat. O výplatu je možné zažádat od částky 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Doména

Doména slouží jako identifikace pro počítače, které jsou připojeny do internetu. Jedná se v podstatě o adresu internetové stránky nebo také o její…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna