Affiliate program - Shirtinator.cz

stručné informace o partnerském programu

Shirtinator.cz

Informace o partnerském programu

Společnost Shirtator nabízí na internetovém e-shopu Shirtator.cz zajímavá a originální trička, která neuvidíte na každém. Tričko si mohou nechat zákazníci vytvořit na míru podle svých představ, tričko se zajímavým sloganem či obrázkem je fajn dárkem pro Vaše blízké.

Vlastní tričko s potiskem si mohou zákazníci vytvořit jednoduše na internetu, mohou si však nechat potisknout také mikiny, doplňkový textil a další dárkové předměty.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Shirtinator.cz nabízí možnost zapojit se do affiliate partnerského programu. Mohou se zapojit jak jednotlivci, tak společnosti, stačí, aby na svém webu či Facebooku prezentovali reklamní prvky Shirtinator.cz. Pomocí těchto reklamních bannerů nabízejí trička a dárky.

Za každého zákazníka, který klikne na reklamu a po přesměrování na obchod si objedná zboží s potiskem, získává partner provizi. Výše provize může být velice zajímavá, protože může dosahovat až 20 % z ceny zboží.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Call centrum

Call centrum je prostředí, kde telefonní operátoři vyřizují telefonické dotazy či požadavky. Call centrum může být součástí společnosti, která něco…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna