Affiliate program - Shipito.com

stručné informace o partnerském programu

Shipito.com

Informace o partnerském programu

Přes internetový server Shipito.com si můžete nechat zaslat zboží z USA, které zakoupíte v tamních obchodech prostřednictvím internetových stránek. Spousta produktů je v USA levnějších, než v předražené České republice. Jedná se například o oblečení, ale i o další zboží.

Shipito.com poskytne americkou adresu, kam je možné nechat zaslat zakoupené zboží. To je pak doručeno kamkoliv na světě včetně České republiky. Některé e-shopy neumožňují zaslání zboží mimo USA, proto je využití Shipito.com či podobné služby často jedinou možností, jak nakoupit v USA.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Možnost zapojit se do affiliate programu Shipito.com je zajímavá pro majitele různých webových stránek. Provize z poplatků za odeslání balíku a za přebalení či případnou kontrolu zásilky je celých 10 %. Provizi získává partner z každého balíku odeslaného zákazníkem.

Partneři s více než 20 zákazníky získávají výjimečné podmínky - provizi v hodnotě 5 dolarů za každého zákazníka, který zašle minimálně 1 balík za 90 dnů. Pokud zašle 3 a více balíků, získává partner dalších 15 dolarů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sale

Sale označuje akt prodeje výrobku či služby za kompenzaci, kterou jsou obvykle peníze. Sale je střetnutím mezi zákazníkem a prodávajícím, jehož…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna