Affiliate program - Shipito.com

stručné informace o partnerském programu

Shipito.com

Informace o partnerském programu

Přes internetový server Shipito.com si můžete nechat zaslat zboží z USA, které zakoupíte v tamních obchodech prostřednictvím internetových stránek. Spousta produktů je v USA levnějších, než v předražené České republice. Jedná se například o oblečení, ale i o další zboží.

Shipito.com poskytne americkou adresu, kam je možné nechat zaslat zakoupené zboží. To je pak doručeno kamkoliv na světě včetně České republiky. Některé e-shopy neumožňují zaslání zboží mimo USA, proto je využití Shipito.com či podobné služby často jedinou možností, jak nakoupit v USA.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Možnost zapojit se do affiliate programu Shipito.com je zajímavá pro majitele různých webových stránek. Provize z poplatků za odeslání balíku a za přebalení či případnou kontrolu zásilky je celých 10 %. Provizi získává partner z každého balíku odeslaného zákazníkem.

Partneři s více než 20 zákazníky získávají výjimečné podmínky - provizi v hodnotě 5 dolarů za každého zákazníka, který zašle minimálně 1 balík za 90 dnů. Pokud zašle 3 a více balíků, získává partner dalších 15 dolarů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úrokové období

Úrokové období označuje časový interval, ve kterém jsou připisovány úroky ke kapitálu. Může být roční, měsíční, ale také týdenní. Úvěry mají různou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna