Affiliate program - SEOŠkola.cz

stručné informace o partnerském programu

SEOŠkola.cz

Informace o partnerském programu

SEOŠkola.cz je škola, která Vás naučí, jak přilákat více zákazníků na vaše webové stránky a tím více potencionálních zájemců o Váš produkt. Vše můžete docílit, pokud zvládnete zásady SEO optimalizace a přizpůsobíte jim Vaše webové stránky.

Vytvoříte si tak konkurenční výhodu v podnikání tím, že se naučíte dělat optimalizaci dlouhodobě, což je nejefektivnější cesta k navýšení Vašich zisků. Můžete si vybrat z nejlevnějších kurzů, které Vás naučí základy SEO až po komplexní 6 týdenní SEO trénink, který z Vás udělá odborníka na optimalizaci.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

SEOŠkola.cz Vám nabízí možnost stát se affiliate partnerem a propagovat tak školu na vlastních webových stránkách. Z každého přivedeného zákazníka získáte provizi, která je 40%. Jedná se o procento z ceny služby bez DPH.

Za každý nákup zákazníka, kterého přivedl Váš podpartner, získáváte provizi 10 %. Cookies platí celých 90 dní, což je poměrně dlouhé časové období pro nákup. Pokud se registrujete jako partner, získáte automaticky bonus 50 Kč. Průměrná provize je 3120 Kč za sale.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Anuita

Anuita je termín, který souvisí s oblastí finančnictví. Jedná se o pravidelně hrazenou finanční splátku v pravidelných intervalech, která se nemění.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna