Affiliate program - SEOmicrosites.cz

stručné informace o partnerském programu

SEOmicrosites.cz

Informace o partnerském programu

SEOmicrosites.cz nabízí zákazníkům možnost, jak zviditelnit jejich internetový obchod či službu. Pomáhá vytvořit kvalitní webové stránky menších rozměrů, které disponují vlastním redakčním systémem. Zákazníci si nyní mohou nechat vytvořit vlastní webové stránky a ušetří tak za odkazy z jiných webů.

Služby SEOmicrosites.cz jsou dostupné pro širší veřejnost, protože nejsou předražené. Kdokoliv má možnost nabízet vlastní služby a zároveň odkazovat na vlastní primární web, čímž získá lepší reklamu a samozřejmě řadu nových zákazníků.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Díky affiliate partnerství se SEOmicrosites.cz můžete vydělat na provizích. Každý klient, který si chce nechat vytvořit webové stránky, může zjistit pomocí internetové kalkulačky, kolik za stránky zaplatí.

Provize, kterou získávají affiliate partneři ze schválených objednávek zákazníků, je celých 20 % z ceny webu. Průměrná objednávka je 4000 Kč, proto jsou provize opravdu vysoké. Partner zároveň získává provizi z prodejů podpartnerů ve výši 1 %. Cookies platí po dobu 360 dnů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Smluvní pokuta

Smluvní pokuta je sankcí, která je uvedena přímo ve smlouvě mezi klientem a bankovní institucí. Stejně jako u sankce může banka vyžadovat po…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna