Affiliate program - Seminárky.cz

stručné informace o partnerském programu

Seminárky.cz

Informace o partnerském programu

Server Seminárky.cz ocení každý student, který si chce trochu ulehčit práci. Na webu najde ke stažení celou řadu kvalitně zpracovaných seminárních prací na nejrůznější témata. Studenti si mohou vybírat z různých kategorií, mezi nimiž je například čtenářský deník, maturitní otázky, diplomky a bakalářky a celá řada dalších užitečných dokumentů.

Seminárky.cz fungují již déle než 13 let. V nabídce je téměř 7 tisíc prací zcela zdarma, celkem mohou zájemci vybírat mezi více než 22 tisíci prací ke stažení. Jedná se o největší databázi v České republice.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Všichni majitelé webových stránek, kteří chtějí maximalizovat své zisky, mají možnost stát se affiliate partnerem Seminarky.cz. Mohou tak vydělat na provizích za příchozí zákazníky. Je to jednoduché - na své stránky publikují reklamní prvky serveru a kliknutím na ně se dostanou jejich návštěvníci na stránky prodejce. Za každou SMS, pomocí které si návštěvníci stáhnou jeden z placených materiálů, získává partner provizi 0,50Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zúčtovací období

Zúčtovací období je období, za které se provádí pravidelné zúčtování. Například mobilní tarify bývají zúčtovány ve většině případů jednou měsíčně,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna