Affiliate program - Segway tours

stručné informace o partnerském programu

Segway tours

Informace o partnerském programu

Segway tours nabízí zajímavou a zábavnou cestu, jak poznat nejdůležitější a nejzajímavější místa v Praze. Na Segway můžete projet známé i turistům neznámé uličky, Segway tours nabízí na výběr hned z několika tras. Při projížďce Vás bude doprovázet průvodce, který udělá výklad o historii i současnosti.

Při využití služeb Segway-tours.cz získáte také doplňkový servis, jako je foto servis a nápoj ke každé cestě zcela zdarma. Poznejte Prahu na neobvyklém, ale stále oblíbenějším dopravním prostředku a šetřete své nohy!

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Segway tours nabízí možnost snadného výdělku všem majitelům webových stránek. Zapojte se do affiliate partnerského programu Segway-tours.cz a získejte zajímavé provize! Můžete získat 5% až 8% provizi, její výše je závislá na délce objednané jízdy. Jízdy jsou pořádány vždy minimálně pro 2 osoby.

Do affiliate programu Segway tours se můžete zapojit prostřednictvím bannerů, ale také použitím odkazů například v PR článcích o nabízené službě. Výplata provizí probíhá vždy jednou měsíčně při dosažení minimálního limitu pro vyplacení. Affiliate partnerství je vhodné pro všechny weby o Praze, hotelové weby, cestovní agentury, zážitkové weby a další.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zajistitel

Zajistitel je společnost, která na sebe přebírá riziko v případě, že pojistitel není schopen splatit své závazky. Pojistitel musí za tuto službu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna