Affiliate program - SaleFashion

stručné informace o partnerském programu

SaleFashion

Informace o partnerském programu

SaleFashion je internetový obchod se značkovým oblečením. Může se pyšnit nízkými cenami, ale také kvalitou zboží a pravidelnými akčními slevami, které jsou 50% až 80%. Veškeré nabízené zboží se nachází na skladě, jeho expedice je tedy velice rychlá, maximálně trvá 48 hodin.

Veškeré zboží je možné vrátit do 14 dnů, což je zákonná lhůta na vrácení zboží bez udání důvodů. Při nákupu nad 2500 Kč mají zákazníci poštovné zdarma, nákup je možné provést bez registrace, všichni registrovaní však získávají 5% slevu na zboží.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Vlastníte módní blog či magazín, Facebookovou stránku, kterou navštěvují skupiny se zájmem o módu, nebo jste majitelem rozsáhlé e-mailové databáze? Pak je affiliate program SaleFashion vhodný právě pro Vás. Můžete na svých stránkách publikovat XML feedy společnosti a také různé kupony, kterými přivedete na stránky obchodníka nové zákazníky.

Za každého přivedeného zákazníka získáváte provizi 6 %, nejlepší partneři mohou získat dokonce 9% provizi. Cookies platí po dobu 30 dní, každý nový affiliate partner dostane vstupní bonus 50 Kč. Své provize si můžete vybrat od částky 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Webmaster

Webmaster je člověk, který se zabývá tvorbou a obsahovou úpravou webových stránek. Je zodpovědný za aktualizace stránek a za funkčnost jednotlivých…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna