Affiliate program - Relax mobil CZ Super Tarif 1,50

stručné informace o partnerském programu

Relax mobil CZ Super Tarif 1,50

Informace o partnerském programu

Relax Mobil je společnost, která nabízí levné volání s nízkým paušálním poplatkem 49,90 Kč. Za volání pak zákazníci platí pouze 1,50 Kč za minutu. Relax Mobil patří do významné nadnárodní skupiny BEI Multimedia Interactive, která nabízí kvalitní servis pro své zákazníky. Relax Mobil je virtuální operátor, který využívá struktury jiných operátorů, konkrétně síť T-mobile.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud vlastníte či provozujete webové stránky s vysokou návštěvností, máte možnost stát se affiliate partnerem Relax Mobile. Za každého přivedeného zákazníka získává partner provizi ve výši 250 Kč v případě, že si aktivuje SIM u Relax Mobil nebo převede své telefonní číslo k tomuto operátorovi.

Cookies platí 30 dnů. Aktivní partneři mohou získat VIP affiliate program, který zajišťuje speciální podmínky: Pokud přivedete více než 100 leadů měsíčně, získáváte provizní program na míru. Všichni partneři si mohou vybrat z brandových i non brandových bannerů, iframe či různých odkazů, které publikují na své stránky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Fulltextové vyhledávání

Fulltextové vyhledávání je způsobem vyhledávání v určitých databázích či textových souborech, které umožňuje nalézt vhodné informace v krátkém…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna