Affiliate program - Ptákoviny.biz

stručné informace o partnerském programu

Ptákoviny.biz

Informace o partnerském programu

V internetovém obchodě Ptákoviny.biz máte možnost zakoupit nejrůznější žertovné dárky k narozeninám, k výročí a dalším oslavám. Zároveň je možné pořídit nejrůznější kostýmy, ať už karnevalové, z pohádek nebo řadu dalších. V obchodě se vyžije každý, kdo se rád vydá na maškarní a převléká se do zábavných kostýmů. Můžete potěšit také své známé žertovnými dárky dřevěnými, keramickými, kanadskými žertíky a podobně.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Každý vlastník webových stránek se může zapojit do partnerského programu Ptákoviny.biz a vydělávat na provizích. Provizi získá za zákazníka, kterého přivede z vlastních stránek na stránky obchodu a jenž udělá jakýkoliv nákup.

K úspěšné spolupráci stačí, aby partner na svém webu publikoval reklamní bannery, ikony, produktové boxy či textové odkazy na e-shop. Pokud jeho návštěvník klikne na reklamu, je přesměrován na obchod. Partner získává 10% provizi z jeho nákupu.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Redakční systém

Redakční systém neboli CMS je software, který umožňuje uživatelům internetových stránek a webů jednoduše spravovat jejich obsahovou stránku. Jedná se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna