Affiliate program - První krůčky.com

stručné informace o partnerském programu

První krůčky.com

Informace o partnerském programu

E-shop První krůčky má v nabídce ponožky pro nejmenší děti. Maminky mohou pro své ratolesti nakoupit kvalitní ponožky různých značek, protože první krůčky by měly probíhat v pohodlí. Na internetovém obchodě je možné zakoupit zboží pro kluky, holky nebo univerzální ponožky unisex. K dostání jsou ponožky různých barev v hodnotě od 100 až do 1000 Kč, včetně nejrůznějších dárkových balení pro zvláštní příležitosti.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud vlastníte či provozujete webové stránky a chcete zvýšit své zisky, můžete se stát affiliate partnerem e-shopu První krůčky.com. Nabízí totiž výhodné podmínky všem affiliate partnerům. Co musíte udělat? Stačí, když na své stránky umístíte reklamní banner a přivedete tím zákazníky do internetového obchodu.

Každý partner má možnost sledovat, kolik jeho návštěvníků kliklo na banner a zakoupilo zboží z e-shopu. Cookies platí celých 50 dní. Provize z každého provedeného obchodu Vámi přivedeného zákazníka je 10 %. Zajímavostí affiliate programu je možnost získat 500 Kč bonus za každého přivedeného partnera, ze zisků podpartnera máte 2% provizi.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úroková míra

Úroková míra, neboli úroková sazba, je procentuálním navýšením dlužné částky za určité období. Úroková míra je obvykle stanovena za jeden rok. Úroky…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna