Affiliate program - První krůčky.com

stručné informace o partnerském programu

První krůčky.com

Informace o partnerském programu

E-shop První krůčky má v nabídce ponožky pro nejmenší děti. Maminky mohou pro své ratolesti nakoupit kvalitní ponožky různých značek, protože první krůčky by měly probíhat v pohodlí. Na internetovém obchodě je možné zakoupit zboží pro kluky, holky nebo univerzální ponožky unisex. K dostání jsou ponožky různých barev v hodnotě od 100 až do 1000 Kč, včetně nejrůznějších dárkových balení pro zvláštní příležitosti.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud vlastníte či provozujete webové stránky a chcete zvýšit své zisky, můžete se stát affiliate partnerem e-shopu První krůčky.com. Nabízí totiž výhodné podmínky všem affiliate partnerům. Co musíte udělat? Stačí, když na své stránky umístíte reklamní banner a přivedete tím zákazníky do internetového obchodu.

Každý partner má možnost sledovat, kolik jeho návštěvníků kliklo na banner a zakoupilo zboží z e-shopu. Cookies platí celých 50 dní. Provize z každého provedeného obchodu Vámi přivedeného zákazníka je 10 %. Zajímavostí affiliate programu je možnost získat 500 Kč bonus za každého přivedeného partnera, ze zisků podpartnera máte 2% provizi.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Motivovaný klient

Motivovaný klient je klient, který projevil zájem o určitý produkt či službu. Zájem mohl projevit například vyplněním dotazníku, poptávky, nákupem či…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna