Affiliate program - Prozdraví.cz

stručné informace o partnerském programu

Prozdraví.cz

Informace o partnerském programu

Prozdraví.cz je online lékárna, která nabízí zákazníkům širokou škálu produktů pro zdraví a také řadu kvalitních kosmetických výrobků. Máte možnost vybrat si z různých kategorií, jako jsou vitaminy, produkty na detoxikaci organismu, afrodisiaka či diagnostické testy, ale také z léčebných prostředků na ekzémy, alergie nebo další nemoci.

Každý zákazník, který nakoupí v hodnotě vyšší, než 1500 Kč získává poštovné zdarma. Výrobky jsou expresně doručeny již do 1 - 2 dnů od objednání. Lidé si mohou vybírat ze široké nabídky oblíbených BIO produktů.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Jako affiliate partner Prozdraví.cz máte možnost získat provize z každého přivedeného zákazníka, který si nakoupí jakékoliv zboží. Z provedeného nákupu je partnerovi připsána na účet částka v hodnotě 10 % z ceny nákupu. Partnerství spočívá v tom, že si partner na svých stránkách publikuje reklamní bannery či XML odkazy a jeho návštěvníci jsou kliknutím na ně převedeni na stránky e-shopu, kde nakoupí.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úrokové období

Úrokové období označuje časový interval, ve kterém jsou připisovány úroky ke kapitálu. Může být roční, měsíční, ale také týdenní. Úvěry mají různou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna