Affiliate program - Prozdraví.cz

stručné informace o partnerském programu

Prozdraví.cz

Informace o partnerském programu

Prozdraví.cz je online lékárna, která nabízí zákazníkům širokou škálu produktů pro zdraví a také řadu kvalitních kosmetických výrobků. Máte možnost vybrat si z různých kategorií, jako jsou vitaminy, produkty na detoxikaci organismu, afrodisiaka či diagnostické testy, ale také z léčebných prostředků na ekzémy, alergie nebo další nemoci.

Každý zákazník, který nakoupí v hodnotě vyšší, než 1500 Kč získává poštovné zdarma. Výrobky jsou expresně doručeny již do 1 - 2 dnů od objednání. Lidé si mohou vybírat ze široké nabídky oblíbených BIO produktů.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Jako affiliate partner Prozdraví.cz máte možnost získat provize z každého přivedeného zákazníka, který si nakoupí jakékoliv zboží. Z provedeného nákupu je partnerovi připsána na účet částka v hodnotě 10 % z ceny nákupu. Partnerství spočívá v tom, že si partner na svých stránkách publikuje reklamní bannery či XML odkazy a jeho návštěvníci jsou kliknutím na ně převedeni na stránky e-shopu, kde nakoupí.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Marketing

Marketing je proces, který by měl vést k uspokojení potřeb zákazníka. Jedná se o poznávání, předvídání a ovlivňování jeho potřeb. Jeho přání mají být…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna