Affiliate program - Provident SK

stručné informace o partnerském programu

Provident SK

Informace o partnerském programu

Provident Financial Slovenská republika je nebankovní společnost, která poskytuje půjčky bez náhledu do registru dlužníků. Jedná se o půjčky v hodnotě 140 € až 2300 €, které mají splatnost od 45 až do 100 týdnů. Půjčky patří k nejčastěji schvalovaným úvěrům na trhu. Jsou vhodné pro osoby ve věku od 18 do 65 let včetně těch, které nemají pravidelný příjem.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Non brand bannery, brand bannery, landing page, iframe v 5 barvách nebo odkazy, to vše mohou na své stránky umístit affiliate partneři Provident Financial SK. Pokud na některý z reklamních prvků klikne návštěvník stránky, je přesměrován na web Provident, kde na něj čeká formulář.

Provident Financial SK využívá model CPL a platí partnerům provize za každého přivedeného klienta, který vyplní formulář a po následném kontaktování call centrem si dohodne schůzku s obchodním zástupcem. Provize činí 280 Kč za lead.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Povinné ručení

Povinné ručení označuje povinné pojištění odpovědnosti za provoz vozidla. Hlavním cílem povinného ručení je ochrana třetích osob, jejich zdraví i…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna