Affiliate program - Provident SK

stručné informace o partnerském programu

Provident SK

Informace o partnerském programu

Provident Financial Slovenská republika je nebankovní společnost, která poskytuje půjčky bez náhledu do registru dlužníků. Jedná se o půjčky v hodnotě 140 € až 2300 €, které mají splatnost od 45 až do 100 týdnů. Půjčky patří k nejčastěji schvalovaným úvěrům na trhu. Jsou vhodné pro osoby ve věku od 18 do 65 let včetně těch, které nemají pravidelný příjem.

Naše hodnocení 10/10

Jak to funguje, provize a další informace

Non brand bannery, brand bannery, landing page, iframe v 5 barvách nebo odkazy, to vše mohou na své stránky umístit affiliate partneři Provident Financial SK. Pokud na některý z reklamních prvků klikne návštěvník stránky, je přesměrován na web Provident, kde na něj čeká formulář.

Provident Financial SK využívá model CPL a platí partnerům provize za každého přivedeného klienta, který vyplní formulář a po následném kontaktování call centrem si dohodne schůzku s obchodním zástupcem. Provize činí 280 Kč za lead.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Debetní karta

Debetní karta umožňuje zákazníkům vybírat peníze z jejich účtů, platit u obchodníků nebo na internetu. Platby i výběry jsou omezeny hotovostí na účtu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna