Affiliate program - Proguss.cz

stručné informace o partnerském programu

Proguss.cz

Informace o partnerském programu

Všechny kuchařky a kuchaři jistě ocení kvalitní nádobí. Právě kvalitní titanové nádobí je dostupné na stránkách internetového obchodu Proguss.cz. Díky titanovému nádobí je možné vařit zdravě a bez přidaných tuků.

Titanové hrnce jsou vhodné také pro vaření v troubě, zajišťují uživatelům rychlý a rovnoměrný přenos tepla. Všechny titanové hrnce, které zakoupíte na Proguss.cz, jsou vyrobeny ručně. Hrnce pomáhají vařit chutně a zdravě a jsou vhodné také pro lidi s různými dietami.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partneři Proguss.cz mohou být vlastníci webových stránek, ale nemusejí. Obchod jde propagovat také prostřednictvím e-mailu, který lidé rozesílají svým známým, do e-mailu stačí přiložit odkaz na produkt, ten je unikátní pouze pro daného partnera. Díky tomuto odkazu je možné zjistit, kdo zákazníka na e.shop přivedl. Do programu se mohou zapojit jak podnikatelé a živnostníci, tak nepodnikatelé. Provize činí 10 % z ceny prodaného produktu.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bankovní převod

Bankovní nebo peněžní převod je přesun určité finanční částky z jednoho účtu na druhý. Může jít o převod mezi účty institucí či osob. Jedná se o…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna