Affiliate program - Profispolečnosti.cz

stručné informace o partnerském programu

Profispolečnosti.cz

Informace o partnerském programu

Profispolečnosti.cz je poradenská společnost, která poskytuje servis při zakládání obchodních společností, prodeji READY MADE společnosti, poskytování sídla a obchodní adresy pro společnost. Zároveň nabízí vedení účetnictví nově vzniklým firmám, které nemají v této oblasti dostatek zkušeností.

Společnost může pomoci s veškerou byrokracií. Snaží se usnadnit podnikání všem začínajícím i stávajícím firmám, které si nevědí rady v oblasti účetnictví. Profispolečnosti.cz nabízí prodej READY MADE společností za výhodnou cenu.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate systém společnosti Profispolečnosti.cz nabízí partnerům možnost umístit reklamní prvky společnosti na jejich www stránky. Je možné využít bannery nebo také textové odkazy. Každý návštěvník, který prostřednictvím reklamního prvku přejde na stránky společnosti a zakoupí si jakoukoliv službu, zajistí majiteli webu provizi.

Každý webmaster má svůj specifický kód, který je umístěn v odkazech směřujících na webové stránky společnosti. Cookies každého návštěvníka je chováváno po dobu 30 dnů, pokud za tu dobu zákazník provede nákup, provize je automaticky přičtena webmasterovi.

Provize se pohybují v řádech tisíců korun. Například při využití služby Založení s.r.o. na míru získává partner 1000 Kč, při Založení a.s. 2000 Kč. Provizi lze vyplatit v případě, že dosáhla alespoň částky 2000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sale

Sale označuje akt prodeje výrobku či služby za kompenzaci, kterou jsou obvykle peníze. Sale je střetnutím mezi zákazníkem a prodávajícím, jehož…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna