Affiliate program - Prodejnamobilu.cz

stručné informace o partnerském programu

Prodejnamobilu.cz

Informace o partnerském programu

Prodejnamobilu.cz má v nabídce široké spektrum mobilních telefonů, které můžete zakoupit jednoduše prostřednictvím e-shopu. Máte možnost vybírat si mobilní telefony či tablety za zvýhodněné ceny, je možné zakoupit telefon také na splátky prostřednictvím společnosti Provident.

Na stránkách se nachází bezplatná možnost srovnání mobilních telefonů, kde si ověříte, v čem se Vámi vybrané modely liší. Můžete vzájemně porovnat najednou až 5 typů mobilních telefonů. Mobil Vám bude doručen buďto přímo na Vaši adresu za poplatek, nebo jej můžete bezplatně vyzvednout v Brně.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud si chcete přivydělat peníze, máte možnost zapojit se do affiliate programu Prodejnamobilu.cz. Je to jednoduché - na Vaše webové stránky vložíte odkaz na e-shop a za každého návštěvníka, který na odkaz klikne a do tří měsíců si zakoupí zboží z obchodu, získáváte 2% provizi z objednávky.

Díky tomu, že mobilní telefony jsou poměrně hodnotným zbožím, může být Vaše provize opravdu zajímavá. Záleží jen na tom, kolik jste schopni přivést zákazníků. Prodejnamobilu.cz patří mezi 10 nejlevnějších e-shopů s mobilními telefony, proto je počet zákazníků vysoký. Affiliate partneři si mohou nechat vyplatit provizi již od výše 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Call centrum

Call centrum je prostředí, kde telefonní operátoři vyřizují telefonické dotazy či požadavky. Call centrum může být součástí společnosti, která něco…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna